O nás

Kvalita, inovace a zájem o zákazníka

ALMiG: Jméno, které zaručuje technologii nejvyšší úrovně v oboru stlačeného vzduchu.


ALMiG Kompresory s.r.o.

Mateřská společnost ALMiG je členem Bluecompetence Alliance
Mateřská ALMiG je členem "British Compressed Air Society"

ALMiG znamená Automatische Luftpumpen – Made in Germany a je jednou z vedoucích společností se systémy stlačeného vzduchu s dlouhou historií, dodávající premiové výrobky v sektoru stlačeného vzduchu.
Společnost ALMiG vznikla ze společnosti z dlouhou tradicí, jejichž výrobky v oboru stlačeného vzduchu byly vždy symbolem kvality, pokroku a ohledu na potřeby zákazníků.

Dnes je společnost ALMiG nesmírně pružnou firmou, která umí rychle reagovat na zvláštní požadavky zákazníků. Podporuje své zákazníky jako kvalifikovaný partner, poskytuje poradenství a praktickou podporu.

Je samozřejmé, že naše odhodlání pokračovat ve výzkumu a vývoji je základem všech zařízení, která vyrábíme, protože jsme jeden z vedoucích dodavatelů pokročilých systémů stlačeného vzduchu.

ALMiG: Kompresorové systémy MADE IN GERMANY

Níže uvádíme některé výrobky našeho portfolia ohledně stlačeného vzduchu:

Nenabízíme samozřejmě pouze kompresory, ale také příslušenství, které se odvíjí od samotné instalace u zákazníka. Jsou to především vzdušníky a to včetně odsavače, sušičky stlačeného vzduchu, předfiltry a koncové filtry. Dále nabízíme příslušenství, které lze napojit na naše kompresory, zvláště pak Cyklonové odlučovače, sloužící k odstranění zbytkové vody ze stlačeného vzduchu.
Filtry, čistící stlačený vzduch od všelijakých nečistot. Kondenzační sušičky, které prodáváme jako samostatné jednotky, ale také jako součásti kompresorových sestav (nejčastější sestava je sestava kompresoru a kondenzační sušičky). Tyto sušičky pak nabízíme ve dvou variantách, s názvem ADD, a nebo případně jako ALM či ALM-E s velmi velkými plochami tepelného výměníku. Adsorpční sušičky, které mají speciální nasazení všude tak, kde je potřeba dosáhnout rosného bodu nižšího než tři stupně Celsia. K energeticky efektivnímu vysoušení bezolejového stlačeného vzduchu slouží sušička ALM Heat of compression, jenž využívá kompresní teplo bez dodatečného přívodu energie. Je potřeba zmínit i Adsorbéry s aktivním uhlím, které slouží k úplnému odstranění olejových kapek a výparů ze stlačeného vzduchu. V případě nakládání s kondenzátem nabízíme odvaděče kondenzátu ALM-D a ALM-WS, jenž jsou sestrojeny k odloučení oleje a vody. V neposlední řadě pak nabízíme lehký, pružný a spolehlivý potrubní systém pro ekonomickou přepravu stlačeného vzduchu.

Splňují kritéria přijatelnosti v souladu s

 • ISO 1217-3 Příloha C-1996
 • ASME
 • OSHA

a splňují pravidla CE.
Dokonce i nejpřísnější kritéria přijatelnosti, např.:

 • DET NORSKE VERITAS
 • GERMANISCHER LLOYD
 • BUREAU VERITAS
 • LLOYD`s REGISTER OF SHIPPING
 • ABS
 • atd.

což je pro nás samozřejmé.
Naše společnost má následující certifikáty:

 • IRIS
 • ISO 9001: 2000
 • ISO 14001: 2004
ALMiG certificates

O nás

2020-07-24 WebPageWriter