O nás

Kvalita, inovace a zájem o zákazníka

ALMiG: Jméno, které zaručuje technologii nejvyšší úrovně v oboru stlačeného vzduchu.

Novinky

Realizace ve společnosti Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o.únor – březen 2020

Nová realizace ve společnosti Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o.
Jedná se o kompletní kompresorovou stanici tzv. na klíč, včetně vzduchotechniky pro nový závod v Olomouci.

Jsou zde instalovány 2 kompresory VARIABLE XP 55 s frekvenčním měničem, filtr AFM 1140, kondenzační sušička ALM 1320, vzdušník stojatý lakovaný 2000l, separátor olej/voda ALM-OWS 10, montáž včetně vzduchotechniky, dálková vizualizace kompresorů pomocí IIoT platformy ComPro 4.0.

Instalace kompresorové technologie ve firmě Třinecké Železárnyleden 2020

Několik fotografií z naší nové instalace kompresorové technologie ve firmě Třinecké Železárny, Sochorová válcovna, Kladno, kde jsme rozšiřovali stávající centrální kompresorovou stanici o nové šroubové kompresory.
Jednalo se o doplnění dvou špičkových energeticky úsporných dvoustupňových šroubových kompresorů se vstřikem oleje, kde jeden je s regulací otáček pomocí frekvenčního měniče typ V-Drive T 250 (250 kW) a druhý je se standardní regulací zatíženo/odlehčeno typ G-Drive T 200 (200 kW). Tyto nové kompresory rozšířily stávající stanici celkově na 5 kompresorů a nový systém jejich nadřazeného řízení typ Air Control HE poskytuje optimální energeticky úsporný automatický provoz.
Předmětem naší dodávky byl také projekt a montáž na klíč, včetně přenášení provozních stavů jednotlivých kompresorů, sušiček, výstupního tlaku, kvality a množství vyráběného tlakového vzduchu.

Instalace kompresorového zařízení ve firmě SYNTHESIA a.s.leden 2020

Fotografie z instalace kompresorového zařízení ve firmě SYNTHESIA a.s., Pardubice.
Jednalo se o dodávku a montáž 3 šroubových kompresorů s příkonem 75 kW (Variable XP 75 a 2 x Gear XP 75) a také zařízení pro úpravu tlakového vzduchu (2 x sušička a filtrace).
Předmětem naší dodávky bylo také zhotovení rozvodů svařovaných ocelových rozvodů tlakového vzduchu pro tlakové hladiny 6 a 4 bar, včetně rozdělovačů.

Novinky

2020-06-04 WebPageWriter