O nás

Kvalita, inovace a zájem o zákazníka

ALMiG: Jméno, které zaručuje technologii nejvyšší úrovně v oboru stlačeného vzduchu.

Archiv 2022

SEMINÁŘ NA TÉMA „ÚSPORY ENERGIÍ VE VÝROBĚ“2022

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na seminář se zaměřením na ÚSPORY ENERGIÍ VE VÝROBNÍM PROCESU, který se koná 4.10.2022 v prostorách areálu zámku Svijany, kde se seznámíme s metodami, jak udělat výrobu hospodárnější a efektivnější.
CELODENNÍ PROGRAM VČETNĚ KONZUMACE A ZÁBAVY JE ZDARMA.
UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO Z ČÁSTI V AREÁLU ZÁMKU A VE DVOU PŘILEHLÝCH HOTELECH
PDF verze letáku s detailem informací

VYUŽIJTE DOTAČNÍHO PROGRAMU „ÚSPORY ENERGIE“ VE SPOLUPRÁCI SE SPOLEČNOSTÍ ALMiG KOMPRESORY2022

Získejte státní dotaci ve výši až 65% na obnovu a modernizaci kompresorové stanice s cílem ušetřit minimálně 30% energií spojených s výrobou stlačeného vzduchu:

  • výměnou zařízení za účelem snižování energetické náročnosti a zvýšení výrobní účinnosti
  • využitím odpadního tepla
  • modernizací vzduchotechniky
  • modernizací rozvodů
  • zavedením prvků elektronického řízení k regulaci spotřeby a optimalizaci provozu

Společnost ALMiG KOMPRESORY s.r.o. má nástroje umožňující získat komplexní analýzu stávajícího stavu a navrhnout nejúspornější řešení z hlediska spotřeby energií a nejeefektivnější řešení při výrobě stlačeného vzduchu.

V případě zájmu umíme zprostředkovat kontakt na vhodnou dotační firmu, se kterou vyřídíme veškerou technickou dokumentaci potřebnou k úspěšnému získání dotace.

ALMiG KOMPRESORY s.r.o.
PDF verze letáku

  • MADE in GERMANY
  • stoletá zkušenost s výrobou stlačeného vzduchu
  • komplexnost přístupu
  • vysoká kvalita
  • efektivita při přípravě realizací
Stavební společnost VHS Břeclav s.r.o. v Hodoníně2022

Předali jsme pro stavební společnost VHS Břeclav s.r.o. v Hodoníně:
Šroubový kompresor ALMiG COMBI 11-8 TR 500 s integrovanou kondenzační sušičkou TRB +3°C, integrovaná dvoustupňová filtrace pevných částic na 1 mikron, olej na 0,1mg/m3,
integrovaný odvaděč kondenzátu; na 500l vzdušníku. Řízení Air Control B. Odlučovač oleje a vody ALMiG ALM – OWS 2.
Montáž jsme provedli kompletně tzv. na klíč v kontejneru včetně elektro s rozvaděčem, automatická izolovaná vzduchotechnika, kondenzátové hospodářství – viz foto.

ŠKODA ELECTRIC a.s., Plzeň2022

Dodávka a montáž kompaktní kompresorové stanice v tepelně izolovaném kontejneru, kde jsou instalovány 3 šroubové kompresory ALMIG. Jeden kompresor je frekvenčně řízený Variable XP 37 (37 kW; max. 13 bar; 91-396 m3/h při 7 bar) a další dva shodné kompresory jsou se standardní regulací zatíženo/odlehčeno Gear XP 22 (22 kW; 8 bar; 222 m3/h). Následně je osazen stojatý vzdušník o objemu 1000 L a pro úpravu vzduchu je zde instalována kondenzační sušička vzduchu ALM-RD 990 (825 m3/h při 7 bar; TRB+3°C; včetně 2 integrovaných filtrů). Pro ekologickou snadnou a ekologickou likvidaci vzniklého kompresorového kondenzátu je v kompresorové stanici pod vzdušníkem osazen elektrický odvaděč kondenzátu a také separátor kondenzátu ALM-OWS 10. Předmětem naší dodávky na klíč bylo zhotovení rozvodů tlakového vzduchu uvnitř kontejneru, elektroinstalace a také osazení vzduchotechnických prvků pro automatické řízení teploty a větrání kontejneru. Pro monitorování provozu nové kompresorové stanice je instalován na výstupu z kontejneru průtokoměr vyrobeného množství tlakového vzduchu, pulzní elektroměr pro měření odběru elektřiny a také vizualizace provozu s výstupem do počítače se sledováním všech důležitých provozních veličin.

novinky2022

2023-10-05 WebPageWriter