Výrobky ALMiG

Nabízíme ten pravý výrobek pro téměř jakékoliv využití.

Jako přední výrobce systému v oblasti technologie stlačeného vzduchu Vám poskytujeme nejen standardní výrobky, ale také zákazníkem specifikovaná individuální řešení.

 

Podívejte se naše portfolio výrobků.

 

Kontejnerová kempresorová stanice ALMiG

 

Kompresorová stanice s napojením na IoT

 

Společnost ALMiG Kompresory s.r.o., se sídlem v Břeclavi, nabízí již řadu let kromě prodeje, záručního a pozáručního servisu i dodávku kompresorových stanic.
V roce 2017 jsme začali nabízet navíc k montážím kompresorové stanice v kompresorovně zákazníka také montáže kontejnerových kompresorových stanic.
Kontejnerová kompresorová stanice je uceleným řešením tam, kde zákazník nemá vlastní prostory, nebo žádá, aby kompresor byl vně budovy.
Do kontejneru se zpravidla umístí samotný kompresor či několik kompresorů, sušička vzduchu, separátor olej/voda včetně kompletního elektropřipojení a dálkového odečtu stavů pomocí IoT technologie, připravené k napojení na Průmysl 4.0. Celou zakázku je pak možno udělat takzvaně „na klíč“, tím, že se kontejner pouze napojí na připravené rozvody a může okamžitě začít dodávat stlačený vzduch.
Naše IoT řešení není omezeno pouze na kontejnery, ale lze jej napojit na jakékoliv průmyslové zařízení, kompresor, sušičku, měřiče spotřeby, teploty či stavu.

Ukázky realizace Poptat

 

 

Šroubové kompresory ALMiG

 

Šroubové kompresory

 

Společnost ALMiG vyrábí nejobsáhlejší řadu bezolejových i olejových šroubových kompresorů, kterou nenaleznete nikde jinde.
Díky chytrému modulárnímu systému je 80-90% všech kompresorů v dané výkonové třídě stejných, navíc si zákazník může vybrat z celé řady pohonných systémů.
Společnost ALMiG má proto vždy správný pohon pro jakékoliv nasazení. Šroubové kompresory ALMiG jsou synonymem výjimečné odolnosti a provozní bezpečnosti i při neustálém provozu.
Naše šroubové kompresory navíc minimalizují vaše provozní náklady. Všechny výše uvedené kompresory jsou nabízeny jako olejové kompresory. Pro bezolejové kompresory přejděte na stránky Bezolejové kompresory

Více informací

 

 

Pístové
										kompresory ALMiG

 

Pístové kompresory

 

Moderní pístové kompresory je používají všude, od provozů až po průmysl. Pístové kompresory společnosti ALMiG byly navrženy speciálně k
naplnění všech požadavků, které jsou na kompresory každodenně kladeny. Nabízí flexibilní, spolehlivou dodávku stlačeného vzduchu a jsou velmi finančně efektivní.
Naše systémy se používají v řadách nízko-, středně- i vysokotlakých systémů (až do 400 bar) a navíc nabízíme i systémy stlačeného vzduchu zcela bez oleje.
Pístové kompresory společnosti ALMiG jsou vyrobeny speciálně na míru vašemu provozu. Všechny výše uvedené kompresory jsou nabízeny jako olejové kompresory. Pro bezolejové kompresory přejděte na stránky Bezolejové kompresory

Více informací

 

 

Turbo kompresory ALMiG

 

Turbo kompresory

 

Mnoho speciálních nasazení technologie stlačeného vzduchu vyžaduje výrobek, který je upraven do daného provozu.
Turbo kompresory DYNAMIC jsou určeny primárně pro střední a velká nasazení v rafinériích a petrochemickém, ocelářském a automobilovém průmyslu –
v zásadě kdekoliv, kde je nutné nasadit spolehlivou dodávku 100% bezolejového stlačeného vzduchu – a přesto zachovat vysoce ekonomicky úsporné řešení. Všechny výše uvedené kompresory jsou nabízeny jako olejové kompresory. Pro bezolejové kompresory přejděte na stránky Bezolejové kompresory

Více informací

 

 

 

 

 

ALMiG TRACKAIR

 

 

TRACKAIR

 

 

ALMiG Rail Systems vyvíjí, vyrábí a prodává všechny hlavní díly pro systémy dodávky vzduchu ve vozidlech.
Naše efektivní systémy vytvářejí stlačený vzduch ve kvalitě a množství, které zákazník požaduje. Naše společnost ALMiG dodává
vynikající technologii do průmyslových a kolejových vozidel.

Více informací

 

 

 

 

 

Příslušenství ALMiG

 

 

Příslušenství

 

 

K zajištění optimálního využití stlačeného vzduchu je potřeba vzduchu vysoušet, čistit a v některých případech i zbavit oleje.
To jsou dostatečné důvody pro zajištění správné úpravy kvality stlačeného vzduchu pro každé konkrétní nasazení.

Více informací

 

 

 

 

 

Řídící
										systémy ALMiG

 

 

Řídící systémy

 

 

Pomocí rodiny ovládacích prvků ALMiG AIR CONTROL můžete co možná nejlépe ovládat celý systém dodávky stlačeného vzduchu.
Nejnovější mikroprocesorová a komunikační technologie zaručuje optimální provozní podmínky, snadné nastavení a bezproblémovou integraci
všech modelů kompresorů a celé řady příslušenství.

Více informací

 

 

 

 

 

Využití odpadního tepla

 

 

Využití odpadního tepla

 

 

Využití odpadního tepla šroubových kompresorů Vám nabízí nezanedbatelnou úsporu. Věděli jste, že energii, spotřebovanou k výrobě stlačeného vzduchu
lze přeměnit v teplo?

Více informací

 

 

 

 

 

 

 

Výrobky pro stlačený vzduch

2020-07-24 WebPageWriter