Výrobky ALMiG

Nabízíme ten pravý výrobek pro téměř jakékoliv využití.

Jako přední výrobce systému v oblasti technologie stlačeného vzduchu Vám poskytujeme nejen standardní výrobky, ale také zákazníkem specifikovaná individuální řešení.

Podívejte se naše portfolio výrobků.

Spirálové kompresory řady SCROLL – bezolejové stanice stlačeného vzduchu s nízkou hlučností

Výkonnostní třída: 4 – 15 kW

Šroubové kompresory SIMPLEXX

Vysoce účinný a bezolejový

  • 100% bezolejový stlačený vzduch
  • Nízká hladina hluku
  • Kompaktní konstrukce
  • Konstruován pro snadnou údržbu

Logo série SIMPLEXX

Nová řada SCROLL kombinuje tvůrčí vynalézavost s pokročilou konstrukcí a poskytuje tak vysoce kvalitní bezolejové řešení stlačeného vzduchu.

Řada SCROLL je 100% bezolejová, je vybavena vysoce účinným motorem IE 3 a pracuje při nízké hlučnosti a nízkých vibracích s úrovní 61 db(A) (SCROLL 04). Díky své kompaktní konstrukci je řada SCROLL ideální pro omezené prostory nebo pro umístění přímo na pracovišti.

Produktová řada zahrnuje výtlačné objemy 0,43 – 1,70 m3/min při maximálním provozním tlaku 8 bar. Kompresory jsou vybaveny bezúdržbovým pohonem s klínovým řemenem, který přenáší výkon 4 – 15 kW prakticky beze ztrát.

Vzduchotechnika

Vzdálenost mezi fixními a oběžnými šrouby byla přesně navržena a vyrobena tak, aby se maximalizovala dodávka vzduchu.

Sací ventil

Přes sací ventil je nasávaný vzduch přiváděn do bloku kompresoru. Optimalizovaný průtok vzduchu minimalizuje tlakovou ztrátu a hladinu hluku.

Chladič

Žebrovaný chladič je navržen pro vysoce účinnou výměnu tepla a nízkou tlakovou ztrátu. Vzduch proudí chladičem shora dolů, aby se zabránilo zpětnému toku kondenzátu.

Pro více informací o turbo kompresorech ALMiG naší série SCROLL si prosím stáhněte následující katalog v požadovaném jazyce.

 

EN – katalog série SCROLL

Kompresory SCROLL

2021-12-29 WebPageWriter