Výrobky ALMiG

Nabízíme ten pravý výrobek pro téměř jakékoliv využití.

Jako přední výrobce systému v oblasti technologie stlačeného vzduchu Vám poskytujeme nejen standardní výrobky, ale také zákazníkem specifikovaná individuální řešení.

Podívejte se naše portfolio výrobků.

Kompresor série BELT XP – robustní a spolehlivý

Výkonnostní třída: 4 – 37 kW

Šroubové kompresory BELT XP

Vysoce výkonný a spolehlivý kompresor za všech okolností

  • Nízkoúdržbový provoz s pohonem V-belt
  • Nízká úroveň hluku
  • Dlouhá živostnost
  • Nízké náklady na údržbu

Logo série BELT XP

Stabilní tlak vzduchu, stálé množství dodávaného vzduchu bez odchylek a tichý nepřetržitý provoz jsou jen některé ze skvělých vlastností, které přicházejí s touto novou sérií ALMiG BELT XP.
Tyto sofistikované kompaktní jednotky nabízejí na rozdíl od konvenčních pístových kompresorů sníženou hladinu hluku a zlepšenou kvalitu stlačeného vzduchu díky mnohem nižšímu obsahu zbytkového oleje.
Kompaktní systém BELT XP se svými robustními a osvědčenými součástmi spolehlivě zajišťuje vysoký výkon kompresoru a provozní spolehlivost po celý den.
Kompresory s dlouhou životností jsou vybaveny pohonem řemene V-BELT s nízkou údržbou, který přenáší hnací výkon od 4 do 37 kW prakticky bez ztrát. Řada BELT XP umožňuje obzvláště ekonomický a spolehlivý provoz v rozsahu objemového průtoku až 6,30 m³ / min.

Koncept série s pevnými otáčkami má navíc za cíl dlouhou životnost a nízké náklady na údržbu, díky čemuž jsou šroubové kompresory zvláště vhodné pro použití jako kompresory se základním zatížením v nepřetržitém provozu. Díky intuitivnímu ovládání ALMiG je řada BELT snadno ovladatelná. Díky designu příznivému pro údržbu zůstávají náklady na služby zcela zvládnutelné.

Díky jedinečné koncepci šroubových kompresorů řady BELT XP 4 – 37 jsou kompresory ideální pro základní zatížení pro vysoký výkon kompresoru s minimálními provozními náklady.
Například jako:

BELT XP 4 - 37

Pro více informací o šroubových kompresorech ALMiG naší série BELT XP si prosím stáhněte následující katalog v požadovaném jazyce.

 

DE – katalog série BELT XP

ES – katalog série BELT XP

FR – katalog série BELT XP

EN – katalog série BELT XP

Robustní a spolehlivé průmyslové šroubové kompresory BELT XP

2020-10-11 WebPageWriter