Výrobky ALMiG

Nabízíme ten pravý výrobek pro téměř jakékoliv využití.

Jako přední výrobce systému v oblasti technologie stlačeného vzduchu Vám poskytujeme nejen standardní výrobky, ale také zákazníkem specifikovaná individuální řešení.

Podívejte se naše portfolio výrobků.

Customer service

Služby

Škála služeb společnosti ALMiG Rail Systems zahrnuje kromě pravidelné údržby na místě u zákazníka, generálních oprav v závodě a modernizačních a rekonstrukčních projektů také školení servisního personálu, péči o zákazníka po celou dobu životnosti kompresoru i poskytování náhradních dílů pro všechny úrovně údržby.
Naše společnost se specializuje na všechny typy vzduchových kompresorů, od pístových kompresorů až po šroubové kompresory. Zákazníci společnosti ALMiG Rail Systems zahrnují soukromé i státní železniční dopravní společnosti, stejně jako výrobce kolejových vozidel a komponentů pro kolejová vozidla.

Servis – kdykoliv! Po celém světě!

Vyškolení odborníci společnosti ALMiG jsou Vám k dispozici a rychle a snadno Vám pomohou v případě potřeby. Vzhledem ke globálnímu šíření poboček a partnerů společnosti ALMiG zaručujeme rychlou pomoc na všech kontinentech. Nejdůležitější díly pro Vás samozřejmě připravíme na místě

Náš zákaznický servis zahrnuje telefonní linku, dálkovou diagnostiku a mechanika na místě. S touto službou můžete být v klidu. Jsme tu vždy pro Vás bez ohledu na to, kde na světě se nalézáte.

 

Koncepce údržby na míru

Plánujeme, radíme, vyrábíme, instalujeme, optimalizujeme, uvádíme do provozu a nabízíme komplexní koncept servisu na míru pro naše generátory vzduchu.
Naše služby jsou Vám k dispozici individuálně nebo jako modul. Zcela podle Vašich požadavků a představ Vám nabízíme následující výhody:

  • Zvýšení dostupnosti kompresorů
  • Preventivní údržba
  • Minimalizace narušení
  • Ekonomická optimalizace skladování
  • Efektivní řízení incidentů a tím snížení nákladů na selhání
  • Správné provedení požadovaných prací kvalifikovanými servisními techniky
  • Převzetí logistiky náhradních dílů

 

Servisní školení

Servisní školení společnosti ALMiG jsou navržena speciálně pro potřeby zaměstnanců našich zákazníků. V moderním výrobním prostředí společnosti ALMiG komunikuje zkušený školící tým jasně funkce a technickou konstrukci našich produktů. Přitom školíme s praktickou orientací na plně funkční zařízení.
Zatímco během našeho základního školení jsou vyučovány základy kompresoru, technologie čistění a stlačeného vzduchu, intenzivní kurz navazuje na základní školení a přechází na stěžejní témata.
Je pro nás důležité reagovat na Vaše potřeby a předat naše zkušenosti na Vaše zaměstnance.

Služby

2016-03-06 WebPageWriter