Výrobky ALMiG

Nabízíme ten pravý výrobek pro téměř jakékoliv využití.

Jako přední výrobce systému v oblasti technologie stlačeného vzduchu Vám poskytujeme nejen standardní výrobky, ale také zákazníkem specifikovaná individuální řešení.

Podívejte se naše portfolio výrobků.

Konstrukční filozofie společnosti ALMiG

Konstrukční filozofie

Kvalita

Hlavním důvodem, proč zákazníci volí instalaci kompresorů a čisticích systémů ALMiG, je kvalita našich produktů a jejich spolehlivost.
Všechny produkty ALMiG jsou navrženy a konstruovány tak, aby plně splňovaly očekávání zákazníků, a prokazují to v nejrůznějších způsobech použití po celém světě.
Navíc všechny naše výrobky splňují mezinárodní standard pro kvalitu stlačeného vzduchu podle ISO 8573-1:2010, a zachovávají tak provozní bezpečnost všech dalších pneumatických systémů.

Energetická účinnost

Při vývoji našich produktů se naši inženýři snaží dosáhnout požadované kvality a množství vzduchu při co nejnižších možných provozních nákladech.
Pro tento účel jsou použity spolehlivé technologie, které prokazatelně snižují provozní náklady a mezi něž patří například:

  • Účinné hnací motory
  • Regulace otáček
  • Přímý pohon
  • Efektivní filtrační a sušicí systémy
  • Vysoce specializovaná maziva

 

Nízké náklady životního cyklu

Životní cyklus zařízení začíná již před pořízením. U společnosti ALMiG se již během poptávky rozhodujete pro produkty s ekonomickými náklady a navíc s velmi nízkými náklady životního cyklu. Toho ve společnosti ALMiG dosahujeme tím, že používáme identické díly, personál a know-how z našeho odvětví u našich železničních
projektů i u modulárního (stavebnicového) systému, se kterým pracujeme efektivně a úsporně. To vede k úspoře nákladů, které se na zákazníka přenášejí bez jakékoli ztráty kvality.

Engineering

2016-03-06 WebPageWriter